Wielobarwne efekty świetlne | Murrelektronik

19. października 2018

Wielobarwne efekty świetlne

Przyciski E-STOP i RESET Murrelektronik są zintegrowane w instalacjach elektrycznych przy użyciu standardowych przewodów M12. Jest to oszczędzające czas rozwiązanie, które zmniejsza ryzyko wadliwego okablowania. Dodatkowo, funkcja „Plug & Play” umożliwia szybszą integrację urządzeń sterujących w maszynach i systemach.

Przycisk E-STOP Murrelektronik

Przyciski są wykorzystywane, gdy poszczególne urządzenia sterujące i sygnalizacyjne znajdują się w zdecentralizowanych systemach, np. na ogrodzeniach ochronnych lub na stanowiskach produkcyjnych. Wersje o ultrakompaktowej szerokości 42 mm są idealne do łączenia ze standardowymi profilami aluminiowymi.

Murrelektronik posiada w asortymencie wersję przycisku E-STOP z podświetlanym przyciskiem RESET. Może być on zintegrowany z rozwiązaniem instalacyjnym w taki sposób, że gdy możliwe jest ponowne uruchomienie urządzenia, włącznik podświetla się. Co więcej, w każdym opakowaniu znajduje się pięć kolorowych przycisków, które umożliwiają uzyskanie wymaganej barwy oświetlenia.

Najnowsze wiadomości z naszej firmy

Nieczynne linie telefoniczne 17-18 czerwca 2024 roku

Dowiedz się więcej

ITM Industry Europe

Dowiedz się więcej

#MurrOnTour już w drodze

W połowie maja ruszyliśmy w trasę #MurrOnTour. Wewnątrz, wspólnie z Automatykami Murrelektronik oraz Państwa Opiekunami znajdziecie najpopularniejsze rozwiązania Murrelektronik.  …

Dowiedz się więcej

Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...