Najczęściej zadawane pytania | Murrelektronik

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedź tutaj!

Nasi koledzy z działu kadr i działów technicznych chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Najlepiej skorzystać z naszego internetowego formularza zgłoszeniowego. Link znajduje się pod odpowiednim ogłoszeniem. Zapraszamy również do aplikowania za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@murrelektronik.pl.

Informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem:
+48 (32) 730 00 20

Aplikacja powinna pozwolić nam na uzyskanie pierwszego wrażenia o aplikującej osobie. Dlatego też, prosimy upewnić się, że Twoja aplikacja jest dobrze przemyślana i kompletna. Pokaż nam swoje mocne strony zawodowe, doświadczenie i dążenia, odwołując się do wybranego ogłoszenia.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, najlepiej złączonych w jeden plik w formacie PDF. Prosimy również o podanie najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia pracy i oczekiwanego wynagrodzenia.

Każde ogłoszenie na naszej stronie internetowej zawiera odpowiednie dane do kontaktu.

Gdy tylko odbierzemy aplikację, nasz dział HR sprawdza dokumenty i listy kandydatów tak szybko, jak to możliwe, konsultując się z odpowiednim działem. Jeśli Twoje kompetencje spełniają wymagania na dane stanowisko, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Przeczytaj ponownie szczegółowo swoją aplikację, treść ogłoszenia i zawarte w nim wymagania. Poczytaj równiez na temat Murrelektronik. Obopólne zainteresowanie jest podstawą dobrego dopasowania.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące aplikacji i procesu rekrutacji, zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością poznamy Cię bliżej.

Jak się z nami skontaktować?

Telefon

+48 32 73000 20

E-mail
info@murrelektronik.pl

Adres
al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice
Polska

 
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...