Najczęściej zadawane pytania | Murrelektronik
Znajdź odpowiedzi na swoje pytania!

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedź tutaj!

Nasi koledzy z działu kadr i działów technicznych chętnie odpowiedzą na wasze pytania.

Najlepiej skorzystać z naszego internetowego formularza zgłoszeniowego, aby zminimalizować starania i koszty. Link znajduje się pod odpowiednim ogłoszeniem o wolnych miejscach. Zapraszamy również do składania podań za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@murrelektronik.pl lub listownie. Aby się z nami skontaktować, prosimy wysłać wiadomość na adres:

Informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem:
+48 (32) 730 00 20
Nasz adres e-mail: info@murrelektronik.pl

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie głównej Murrelektronik. Oczywiście, zapraszamy do skorzystania z podanego linku w celu złożenia aplikacji specjalnej, lub poprzez pocztę elektroniczną. W przypadku aplikacji specjalnej, prosimy określić stanowisko lub obszar zainteresowania. Uwzględnimy zgłoszenie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Aplikacja powinna pozwolić nam wyrobić sobie pierwsze wrażenie o aplikującej osobie. Dlatego też, prosimy upewnić się, że wasza aplikacja jest dobrze przemyślana i kompletna. Pokażcie nam wasze mocne strony zawodowe, osobiste doświadczenie i dążenia, odwołując się w swojej aplikacji do odpowiedniego wakatu.

Oprócz listu motywacyjnego, prosimy o załączenie szczegółowego, tabelarycznego CV oraz wszystkich odpowiednich świadectw w formacie PDF. Najlepiej połączyć wszystkie powyższe w jeden dokument. Prosimy również o podanie najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia pracy i oczekiwanego wynagrodzenia.

Oferty pracy na stronie głównej Murrelektronik są na bieżąco aktualizowane, co do minuty. Wszystkie zamieszczone oferty dotyczą wolnych miejsc pracy.

Odpowiednie ogłoszenie na naszej stronie internetowej zawiera również nazwę punktu kontaktowego dla waszych aplikacji oraz wszelkich ewentualnych pytań.

Gdy tylko odbierzemy aplikację, nasz dział HR sprawdza dokumenty i listy kandydatów tak szybko, jak to możliwe, konsultując się z odpowiednim działem. Jeśli wasze kompetencje odpowiadają wolnemu stanowisku, zaprosimy was na rozmowę kwalifikacyjną w celu osobistego poznania. Jeśli aplikant odpowiada nam na poziomie zawodowym i osobistym, odbędzie się druga rozmowa kwalifikacyjna. Jeśli aplikant pozostaje pod takim samym wrażeniem nas, jak my jego/jej, z niecierpliwością czekamy na powitanie jego/jej w firmie jako nowego kolegi/koleżanki. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej odpowiadać na zgłoszenia. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy może to potrwać nieco dłużej, można skontaktować się z nami telefonicznie, aby zapytać o status swojej aplikacji. 

Trema przed rozmową jest czymś całkowicie normalnym. Jednakże, dobre przygotowanie pomoże poczuć się pewniej. Przeczytaj ponownie szczegółowo swoją aplikację i odrób swoją pracę domową o nas, jako firmie. W końcu, obopólne zainteresowanie jest również podstawą dobrego dopasowania.

W razie ewentualnych dodatkowych pytań dotyczących aplikacji i procesu rekrutacji, prosimy o kontakt.

Z przyjemnością poznamy was bliżej.

Jak się z nami skontaktować

Informacja telefoniczna
Proszę zadzwoń:
Tel: +48 32 73000 20

Aplikacje e-mailem
Prosimy wysyłać na adres:
info@murrelektronik.pl

Aplikacje specjalne:
al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice
Poland

 

Strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Państwu najlepsze wrażenia z korzystania z niej. Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Dowiedz się więcej.

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...