Ośrodek badawczo-rozwojowy w nowej siedzibie | Murrelektronik

14. sierpnia 2019

Ośrodek badawczo-rozwojowy w nowej siedzibie

Murrelektronik otworzył nowy ośrodek badawczo-rozwojowy w centrali firmy w Oppenweiler, mieście położonym w okolicach Stuttgartu w Niemczech. Powierzchnia 3 754,38 m² dostępna dla zespołów badawczo-rozwojowych zapewnia miejsce na kreatywność i innowacje.

Ośrodek badawczo-rozwojowy w nowej siedzibie Murrelektronik

Bernd Waser, Dyrektor ds. Rozwoju Automatyki i Zasilania w Murrelektronik, wyjaśnia: „Kiedy zaprojektowaliśmy nasz nowy ośrodek badawczo-rozwojowy, bardzo ważne było dla nas zapewnienie wysokiej jakości, do której droga prowadzi przez stworzenie wydajnej komunikacji między pracownikami.” Obszary w nowej siedzibie przeznaczone do spotkań mają „zapraszać” członków zespołów Murrelektronik do komunikowania się podczas pracy, co pomoże rozwiązywać drobne wyzwania dzięki współpracy. Istnieje wiele cichych obszarów o unikalnym wystroju, które ułatwiają koncentrację podczas pracy, dzięki czemu programiści mogą skupić się na tworzeniu nowych pomysłów w spokojnym otoczeniu.

Łączenie pod jednym dachem różnych zespołów i obszarów roboczych w procesie badawczo-rozwojowym pomaga zintensyfikować współpracę i wyeliminować marnowanie zasobów podczas integracji. Stażyści w Murrelektronik oraz studenci mają swoje własne warsztaty, które znajdują się również w nowym ośrodku badawczo-rozwojowym. Tworzą one przyjazne środowisko pracy, w którym mogą eksperymentować i bawić się bez ograniczeń.

Murrelektronik starannie wybrał materiały wykorzystywane w ośrodku badawczo-rozwojowym, w celu promowania naturalnego środowiska pracy. Zastosowanie drewna zapewnia wysoki poziom jakości otoczenia, a gliniane ściany - przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Bernd Waser: „Mamy nadzieję, że zespoły badawczo-rozwojowe czują się komfortowo w nowych biurach oraz że przełoży się to na wzrost wydajności i da wyniki w postaci znajdowania rozwiązań dla naszych klientów.”

Autor: Alexander Hornauer (Corporate Marketing)

Najnowsze wiadomości z naszej firmy

Środki bezpieczeństwa stosowane przez Murrelektronik w związku z koronawirusem (COVID-19)

W tym trudnym czasie chcielibyśmy zapewnić Państwa, jako naszych wieloletnich partnerów, że pracownicy Murrelektronik robią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać łańcuchy dostaw i…

Dowiedz się więcej

Co sprawia, że magia teatru działa

Świat teatru to miejsce magiczne, w którym opowiadane historie ożywają przed oczami publiczności. Sceny, postaci i rekwizyty przenoszą nas w świat wyobraźni. Nieważne, czy to…

Dowiedz się więcej

Murrelektronik wygrywa nagrodę za innowacyjność TOP100

Murrelektronik ma intuicyjne wyczucie innowacji. Rodzinna firma z Oppenweiler otrzymała wyróżnienie za montaż. Specjalista w dziedzinie automatyki został uznany za jednego z…

Dowiedz się więcej

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...