Ośrodek badawczo-rozwojowy w nowej siedzibie | Murrelektronik

14. sierpnia 2019

Ośrodek badawczo-rozwojowy w nowej siedzibie

Murrelektronik otworzył nowy ośrodek badawczo-rozwojowy w centrali firmy w Oppenweiler, mieście położonym w okolicach Stuttgartu w Niemczech. Powierzchnia 3 754,38 m² dostępna dla zespołów badawczo-rozwojowych zapewnia miejsce na kreatywność i innowacje.

Ośrodek badawczo-rozwojowy w nowej siedzibie Murrelektronik

Bernd Waser, Dyrektor ds. Rozwoju Automatyki i Zasilania w Murrelektronik, wyjaśnia: „Kiedy zaprojektowaliśmy nasz nowy ośrodek badawczo-rozwojowy, bardzo ważne było dla nas zapewnienie wysokiej jakości, do której droga prowadzi przez stworzenie wydajnej komunikacji między pracownikami.” Obszary w nowej siedzibie przeznaczone do spotkań mają „zapraszać” członków zespołów Murrelektronik do komunikowania się podczas pracy, co pomoże rozwiązywać drobne wyzwania dzięki współpracy. Istnieje wiele cichych obszarów o unikalnym wystroju, które ułatwiają koncentrację podczas pracy, dzięki czemu programiści mogą skupić się na tworzeniu nowych pomysłów w spokojnym otoczeniu.

Łączenie pod jednym dachem różnych zespołów i obszarów roboczych w procesie badawczo-rozwojowym pomaga zintensyfikować współpracę i wyeliminować marnowanie zasobów podczas integracji. Stażyści w Murrelektronik oraz studenci mają swoje własne warsztaty, które znajdują się również w nowym ośrodku badawczo-rozwojowym. Tworzą one przyjazne środowisko pracy, w którym mogą eksperymentować i bawić się bez ograniczeń.

Murrelektronik starannie wybrał materiały wykorzystywane w ośrodku badawczo-rozwojowym, w celu promowania naturalnego środowiska pracy. Zastosowanie drewna zapewnia wysoki poziom jakości otoczenia, a gliniane ściany - przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Bernd Waser: „Mamy nadzieję, że zespoły badawczo-rozwojowe czują się komfortowo w nowych biurach oraz że przełoży się to na wzrost wydajności i da wyniki w postaci znajdowania rozwiązań dla naszych klientów.”

Autor: Alexander Hornauer (Corporate Marketing)

Najnowsze wiadomości z naszej firmy

Marzec 2024 w Murrelektronik

Miesiąc rozpoczęliśmy konferencją Axon w Legnicy. Głośnym echem odbiła się tam prelekcja Łukasza Jamborskiego, prezesa firmy Murrelektronik, który opowiadał o przyszłości…

Dowiedz się więcej

Sprawdź jak naliczamy dodatek miedziowy

Dodatek miedziowy to wciąż niejasne zagadnienie dla wielu z naszych klientów. Postanowiliśmy raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tym tematem. Dlatego poniżej…

Dowiedz się więcej

Murrelektronik w Poland Buisness Run 2023

Wrzesień w Murrelektronik jest pełen wydarzeń. Lato zakończyliśmy udziałem w Poland Buisness Run 2023. W tym roku wszyscy biegacze pomagali osobom z niepełnosprawnościami i po…

Dowiedz się więcej

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...