Filozofia i misja | Murrelektronik
Murrelektronik

Filozofia
i misja

Myśl przewodnia

Naszym celem jest przenoszenie automatyzacji maszyn i zakładów na wyższe poziomy. Chcemy je upraszczać, przyspieszać ich działanie i zwiększać ich zyskowność. Oferujemy naszym Klientom indywidualne rozwiązania od pojedynczego komponentu (na przykład zasilacza) aż po instalacje systemowe tworzone w myśl zasady "zero cabinet" - bez szaf sterowniczych.

 • Zero Cabinet Murrelektronik

  "Zero cabinet" - bez szaf sterowniczych

  Przenosimy komponenty z szafy sterowniczej bezpośrednio do sieci. Dzięki temu instalacje stają się elastyczne i przyjazne użytkownikowi, a ich efektywność kosztowa wzrasta. To zwiększa przewagę konkurencyjną i jest ważnym krokiem w kierunku przygotowania zakładów na czwartą rewolucję przemysłową.

 • Moduł pasywny Murrelektronik

  Złącza wtykowe - po co stosować jeszcze inne?

  Nasze złącza i moduły pasywne w połączeniu ze złączami zaworowymi redukują czas instalacji do 40% i zapewniają bezbłędne i niezawodne połączenia.

 • Murrelektronik

  Maksymalna dostępność systemu

  Diagnostyka zapobiegawcza i diagnostyka za pomocą diod LED zapewnia wiele cennych informacji. W połączeniu z wysokiej jakości produktami, gwarantują maksymalne wykorzystanie czasu pracy zakładu. Zwrot z inwestycji osiągany jest szybko, co pozwala naszym klientom zachować przewagę konkurencyjną na rynku.

Innowacje Murrelektronik

Klienci w centrum uwagi

Słuchamy naszych Klientów. Dokładnie wiedzą, gdzie tkwią problemy i przed jakiimi wyzwaniami stoją ich zakłady. Aby znaleźć najlepsze rozwiązania, polegają na doświadczonym partnerze - Murrelektronik.

Cieszymy się zaufaniem w całej branży. Od ponad 40 lat współpracujemy z Klientami z różnych gałęzi przemysłu, w tym: pakowanie, logistyka i przemysł motoryzacyjny. Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb systemów automatyki jest tym, na czym znamy się najlepiej.

Kiedy łączymy wiedzę ekspercką naszych Klientów z naszym multidyscyplinarnym know-how, znajdujemy najlepsze rozwiązania dla maszyn i systemów. Wszystkie realizujemy wykorzystując sprawdzone produktów Murrelektronik.

Symbol kampanii Murrelektronik Stay Connected

Stay connected - bądźmy w kontakcie

W Murrelektronik budujemy długotrwałe połączenia nie tylko techniczne, ale także z naszymi 
Klientami, Pracownikami i Dostawcami. Na tym opieramy nasz firmowy etos i kierunek działania.

Zapewnianie rozwiązań przekraczających oczekiwania Klientów jest dla Murrelektronik sprawą kluczową. Jak możemy usprawnić ich zakłady? Uczynić bardziej zyskownymi? Działającymi dłużej?

Doceniamy doświadczenia i pomysły, które nasi Pracownicy wnoszą do naszego globalnego zespołu. Ich opinie i wkład stanowią kluczowy element naszego stałego wzrostu i sukcesu.

Cenimy również relacje z naszymi Dostawcami, którzy utrzymują oni maszynę Murrelektronik w ruchu i rozwoju. 

 

Więcej informacji

Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...