Filozofia i misja | Murrelektronik
Dyskusja pracowników Murrelektronik

Filozofia
i misja

Nasza zasada przewodnia

Jesteśmy skoncentrowani na przenoszeniu automatyki i maszyn na nowe wyżyny. Chcemy, aby były prostsze, szybsze i przynoszące więcej profitów. Zapewniamy naszym klientom indywidualne rozwiązania od pojedynczych komponentów (np. zasilacze) po instalacje systemowe bez szaf.

 • Moduły fieldbus Murrelektronik do instalacji zdecentralizowanych

  Podejście rozproszone bez szaf

  Wyjmujemy komponenty z szafy sterowniczej i przenosimy je na zewnątrz. W ten sposób, instalacje stają się bardziej elastyczne, ekonomiczne i przyjazne dla użytkownika. Zwiększa to konkurencyjność i jest ważnym krokiem w kierunku przygotowania zakładu na czwartą rewolucję przemysłową.

 • Rozdzielacz pasywny z technologią połączeniową Murrelektronik

  Złącza wtykowe - po co używać coś jeszcze?

  Nasze formowane złącza i skrzynki rozdzielcze w połączeniu z naszymi wstępnie okablowanymi złączami zaworowymi skracają czas instalacji nawet o 40% i zapewniają bezbłędne, niezawodne połączenia.

 • Maksymalna dostępność systemu

  Diagnostyka zapobiegawcza i diagnostyka z kontrolkami LED zapewniają wiele cennych informacji. W połączeniu z naszymi wysokiej jakości produktami, gwarantują maksymalne wykorzystanie czasu pracy zakładu. Szybko osiągany jest zwrot z inwestycji, co pozwala naszym klientom zachować konkurencyjność na dzisiejszych rynkach.

Żarówka innowacje Murrelektronik

Koncentracja na kliencie

Słuchamy naszych klientów. Dokładnie wiedzą, gdzie leżą problemy i jakie są wyzwania w ich zakładach. Aby znaleźć najlepsze rozwiązania, polegają na doświadczonym partnerze, takim jak Murrelektronik.

Cieszymy się zaufaniem w branży. Od ponad 40 lat współpracujemy z klientami z różnych dziedzin, w tym opakowań, logistyki i przemysłu motoryzacyjnego. Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb systemów automatyki jest tym, na czym znamy się najlepiej.

Kiedy łączymy wiedzę ekspercką naszych klientów z naszym multidyscyplinarnym know-how, znajdujemy najlepsze rozwiązania dla ich maszyn i systemów. Wszystkie wykonane z wykorzystaniem sprawdzonych produktów Murrelektronik.

Symbol kampanii Murrelektronik Stay Connected

Pozostań w kontakcie

W Murrelektronik staramy się ustanawiać długotrwałe połączenia nie tylko technicznie, ale także z naszymi 
klientami, pracownikami i dostawcami. Połączenia te kreują nasz etos firmowy i kierunek rozwoju.

Zapewnianie rozwiązań przekraczających oczekiwania naszych klientów jest dla Murrelektronik sprawą kluczową. Jak możemy ulepszyć ich zakłady? Uczynić bardziej zyskownymi? Bardziej odpornymi?

Doceniamy doświadczenia i pomysły, które nasi pracownicy wnoszą do naszego globalnego zespołu. Ich opinie i wkład stanowią kluczowy element naszego stałego wzrostu i sukcesu.

Cenimy również relacje z naszymi dostawcami. Utrzymują oni maszynę Murrelektronik w ruchu i rozwoju. 

 

Więcej informacji

Strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Państwu najlepsze wrażenia z korzystania z niej. Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Dowiedz się więcej.

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...