IO-Link | Murrelektronik

Long Term Relationship ❤️

Właściwy partner dla Twoich aplikacji IO-Link

IO-Link upraszcza instalacje

IO-Link upraszcza integrację inteligentnych urządzeń do koncepcji instalacji. Nasz nowy dream team masterów, hubów i konwerterów analogowych IO-Link idzie o krok dalej - znacząco upraszcza dostęp i opracowywanie danych poprzez tworzenie przejrzystej komunikacji pomiędzy urządzeniem i chmurą. Nasz team trudno pokonać również w zakresie elastyczności, użyteczności i wydajności.

Nasz system jest uniwersalny. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z cyfryzacją i jednocześnie przyszłościowe rozwiązanie IIoT. To wszystko, czego potrzebujesz.

Zacznijmy:

Przyszłość mówi językiem IO-Link – czym jest IO-Link?

W 10 krótkich filmach pokazujemy, czym są mastery, moduły i huby. Zobacz, jak prosta jest instalacja systemu IO-Link i zacznij mówić językiem IO-Link.

Zobacz!

Portfolio IO-Link

Urządzenia IO-Link

Od zasilaczy po oświetlenie sygnalizacyjne i konwertery analogowe - oferujemy wiele urządzeń z wbudowanym interfejsem IO-Link. Aby uprościć instalację i konfigurację, spawdź:

Technologia połączeniowa

Jako kompleksowy dostawcza komponentów do istalacji maszyn oferujemy ponad 75 000 różnych konektorów do przesyłu sygnałów, danych i zasilania - to największa różnorodność na rynku. Do połączeń IO-Link stosowane są trzy typy złączy:

Zdjęcie: Wolfgang Wiedemann, Director Application Sales Consulting

Standard komunikacji IO-Link zwiększa wydajność maszyn, ich elastyczność i ekonomiczność. Murrelektronik tworzy infrastrukturę do transmisji danych.

Wolfgang Wiedemann, Director Application Sales Consulting

Co sprawia, że Murrelektronik to idealny partner?

Murrelektronik jest ekspertem w zakresie wdrożenia i instalacji koncepcji opracowanych idealnie dla Twojej aplikacji. Stosujemy całościowe podejście do automatyzacji. Analizujemy strukturę Twojego systemu i maszyny, zwracając baczną uwagę zarówno na liczbę, jak i lokalizację punktów wejścia i wyjścia, do których integrowane są czujniki, elementy wykonawcze i inteligentne urządzenia. Wykorzystując liczne ujęcia merytoryczne, wraz z Tobą opracujemy koncepcję instalacji idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wierzymy, że technologia automatyzacji w przyszłości całkowicie wyeliminuje szafy sterownicze. Dlatego zawsze skupiamy się na cyfryzacji automatyki. Od 2008 roku należymy do stowarzyszenia IO-Link. Jesteśmy współtwórcami tej platformy. Innymi słowy - jesteśmy ekspertami w zakresie uzyskiwania tego, co najlepsze w standardzie IO-Link i przekładania tego na języki naszych klientów.

Mówimy w Twoim języku!

Sprawdź nas!

Skontaktuj się z nami i zrób kolejny krok w stronę przyszłościowych procesów produkcyjnych. Wykorzystując IO-Link mówimy w powszechnym języku.

Proszę wpisać wynik działania matematycznego.
captcha
*Pole obowiązkowe
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...