Rozwiązania na wyższym poziomie | Murrelektronik
Murrelektronik Next Level Solutions

Next Level Solutions

Smart Service
for Smart Systems

Pobierz broszurę
Murrelektronik Next Level Solutions

Technologie się zmieniają, my się zmieniamy. Czasem szybko, czasem powoli, ale stale. Transformacja cyfrowa postępuje i już wpłynęła na ludzi na całym świecie. Otworzyła wiele możliwości i przyniosła nowe wyzwania. 

Murrelektronik zawsze był liderem w zakresie zmian technologicznych. Byliśmy obecni od samego początku, gdy nowe trendy stawały się standardami. Nasze podejście opiera się na jednym pytaniu: W jaki sposób nasi Klienci mogą zyskać dzięki nowym technologiom? 

Najnowsza transformacja technologiczna jest napędzana przez pięć głównych aspektów:

Logo IO-Link
Rozwój IO-Link

IO-Link to jedyny międzynarodowy standard łączący czujniki i elementy wykonawcze niezależnie od protokołu sieciowego. Rozwój tej sprawdzonej technologii połączeniowej stanowi decydujący krok w kierunku zastąpienia prostych czujników i elementów wykonawczych inteligentnymi urządzeniami. 

 

POBIERZ BROSZURĘ

Logo IoT
IoT: Internet rzeczy

Dla Murrelektronik Internet rzeczy to po prostu nowy sposób transferu danych z urządzeń do chmury. Proces ten jest niezależny od jednostki sterującej i jest niezbędny do przesyłania danych do systemu wyższego rzędu. 

 

POBIERZ BROSZURĘ

Logo Profibus na Profinet
Przejście z sieci na przemysłowy Ethernet

....reprezentuje przejście od tradycyjnych, zamkniętych systemów sieciowych do otwartych, opartych na sieci Ethernet. Standard PROFINET umożliwia wysoką wydajność, doskonałą funkcjonalność i prostą obsługę przy minimalnym wysiłku montażowym. 

 

POBIERZ BROSZURĘ

Logo Safety
Bezpieczeństwo

Do tej pory projektowanie systemu bezpieczeństwa w maszynie lub systemie wymagało zastosowania drugiej jednostki sterującej. Służyła ona do podłączenia czujników bezpieczeństwa do układu sterowania i niezawodnego wyłączania elementów wykonawczych niezależnie od wszystkich innych urządzeń. 

 

POBIERZ BROSZURĘ

Elementy mechatroniczne
Elementy mechatroniczne

Pojawia się trend modułowej konstrukcji w instalacjach elektrycznych maszyn i urządzeń. Wspieramy ten trend i oferujemy wstępnie zmontowane oraz skonfigurowane elementy maszyn, niezależne od producenta i systemu. Można je włączyć do swojej koncepcji automatyzacji jako standardowe komponenty. Pozwala to na uproszczenie konstrukcji i zmniejszenie liczby pojedynczych komponentów w maszynach i systemach. 

 

POBIERZ BROSZURĘ

Skontaktuj się z nami i pozwól naszym ekspertom Ci doradzić!

Jesteśmy po to, by wspierać Cię przy zadaniach na dużą i małą skalę. Począwszy od inwentaryzacji na miejscu po stworzenie obszernych koncepcji technicznych i ekonomicznych, a nawet określenie dostępnych materiałów. Podczas wdrażania optymalnego rozwiązania wspieramy Cię planami technicznymi, elektronicznymi informacjami katalogowymi, a nawet pomocą podczas uruchomienia. Zawsze będziemy czekać na telefon, również w przypadku obsługi posprzedażnej, gdy produkty zostaną dostarczone i wmontowane w system. Mamy ponad 40 lat cennego doświadczenia w branży, dzięki czemu możemy przenieść Cię na wyższy poziom! 

 

POPROŚ o kontakt

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...