Rozwiązania na wyższym poziomie | Murrelektronik
Rozwiązania na wyższym poziomie Murrelektronik

Next Level Solutions

Smart Service
for Smart Systems

Pobierz broszurę
Rozwiązania na wyższym poziomie Murrelektronik

Technologie się zmieniają, my się zmieniamy. Czasem szybko, czasem powoli, ale stale. Transformacja cyfrowa ma miejsce i już wpłynęła na ludzi na całym świecie. Otworzyła wiele możliwości i przyniosła ze sobą nowe wyzwania. 

Jeśli chodzi o zmiany technologiczne, Murrelektronik zawsze był innowatorem. Byliśmy obecni od samego początku, gdy nowe trendy stawały się standardami. Nasze podejście opiera się na jednym pytaniu: W jaki sposób nasi klienci mogą skorzystać z tych nowych technologii? 

Najnowsza transformacja technologiczna jest napędzana przez pięć głównych aspektów:

Logo IO Link
Pojawienie się na rynku standardu IO-Link

IO-Link jest jedynym międzynarodowym standardem łączącym czujniki i elementy wykonawcze niezależnie od protokołu sieci polowej Fieldbus. Rozwój tej sprawdzonej technologii połączeniowej jest decydującym krokiem w kierunku zastąpienia prostych czujników i elementów wykonawczych przez inteligentne urządzenia. 

 

Pobierz dokumentację

Logo IoT
Internet rzeczy

Dla firmy Murrelektronik internet rzeczy jest po prostu nowym sposobem przenoszenia danych z urządzeń inteligentnych do chmury. Proces ten jest niezależny od jednostki sterującej i jest niezbędny do przesyłania danych do systemu wyższego szczebla. 

 

Pobierz dokumentację

Logo Profibus to Profinet
Przełączanie z sieci polowej Fieldbus na przemysłowy Ethernet

.... reprezentuje przejście od tradycyjnych, zamkniętych systemów magistralowych do otwartych, opartych na sieci Ethernet. Standard PROFINET umożliwia wysoką wydajność, doskonałą funkcjonalność i prostą obsługę przy minimalnym wysiłku montażowym. 

 

Pobierz dokumentację

Logo Safety
Bezpieczeństwo

Do tej pory projektowanie systemu bezpieczeństwa w maszynie lub systemie wymagało zastosowania drugiej jednostki sterującej. Służyła ona do podłączenia czujników bezpieczeństwa do układu sterowania i niezawodnego wyłączania elementów wykonawczych niezależnie od wszystkich innych urządzeń. 

 

Pobierz dokumentację

Elementy mechatroniczne
Elementy mechatroniczne

Pojawia się trend modułowej konstrukcji w instalacjach elektrycznych maszyn i urządzeń. Wspieramy ten trend i oferujemy wstępnie zmontowane oraz skonfigurowane elementy maszyn, które są niezależne od producenta i niezależne od systemu. Można je włączyć do swojej koncepcji automatyzacji jako standardowe komponenty. Pozwala to na uproszczenie konstrukcji i zmniejszenie liczby pojedynczych komponentów w Twoich maszynach i systemach. 

   

Pobierz dokumentację

Umów się na spotkanie i pozwól naszym ekspertom Ci doradzić!

Jesteśmy po to, by wspierać Cię przy zadaniach na dużą i małą skalę. Począwszy od inwentaryzacji na miejscu po stworzenie obszernych koncepcji technicznych i ekonomicznych, a nawet zdefiniowanie dostępnych materiałów. Podczas wdrażania optymalnego rozwiązania wspieramy Cię planami technicznymi, elektronicznymi informacjami katalogowymi, a nawet uruchomieniem. Zawsze będziemy czekać na telefon, nawet w przypadku obsługi posprzedażnej, gdy produkty zostaną dostarczone i wbudowane w system. Mamy ponad 40 lat cennego doświadczenia w branży i dlatego będziemy mogli przenieść Cię na wyższy poziom! 

 

Prośba o kontakt

Strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Państwu najlepsze wrażenia z korzystania z niej. Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Dowiedz się więcej.

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...