Praca w Murrelektronik | Murrelektronik

Murrelektronik
szuka osób takich, jak Ty

Szukamy

osób zaangażowanych,
które lubią to, co robią oraz chcą coś zmienić i rozwijać się razem z nami.

Oferujemy

szansę na pomyślną przyszłość.
Dla uczniów, studentów i osób rozpoczynających pracę, którzy chcą z nami z powodzeniem kształtować swoją przyszłość.

 

Zapewniamy

miejsce na realizację swoich pomysłów.
Doskonale współpracujemy z profesjonalistami, którzy znają się na swojej pracy i chcą odkrywać nowe ścieżki.

 

Przyjdź i spotkaj się z nami

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy i szkoleń.

 

Murrelektronik jako pracodawca

Nasz sukces opiera się przede wszystkim na zaangażowaniu pracowników, innowacyjnych produktach, zorientowaniu na rynek i klienta, efektywnej logistyce oraz świadomości jakości.

Jesteśmy dumni z naszej założonej w 1975 roku w Oppenweiler firmy, która zajmuje dziś czołową pozycję nie tylko w kraju, ale również na arenie międzynarodowej.

W Murrelektronik ustanawiamy trwałe połączenia. Nie tylko w sensie technicznym, ale również w znaczeniu naszych szczególnie bliskich więzi z klientami. Dlatego przywiązujemy wagę do poczucia satysfakcji i dobrostanu pracowników. Naszym celem jest wspieranie ich poprzez różne usługi i świadczenia.

Murrelektronik jako pracodawca
Na początek

Pierwszego dnia w pracy możesz spodziewać się miłego i profesjonalnego przyjęcia. Wsparcie ze strony nowych współpracowników pomaga odnaleźć się w pracy. Od samego początku stajesz się częścią zespołu.

Komunikacja

Podczas corocznych rozmów ze swoim bezpośrednim przełożonym analizujesz i omawiasz możliwości rozwoju, postrzeganie zasad pracy i stanowiska oraz kolejne cele. Szczególnie ważne są dla nas: uczciwość, transparentność i zorientowanie na przyszłość.

Rozwój

W Murrelektronik oferujemy różne możliwości rozwoju osobistych i zawodowych umiejętności. Poza wewnętrznymi i zewnętrznymi kursami szkoleniowymi, współpracujemy również w zakresie innych działań na rzecz rozwoju pracowników w celu poszerzania ich perspektyw zawodowych.

Zdrowie

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas ważne! Dlatego oferujemy możliwości wsparcia opieki zdrowotnej oraz aktywności sportowej.

Docenianie

Docenianie pracowników jest częścią naszej kultury korporacyjnej. Dlatego organizujemy cykliczne spotkania i przyjęcia. Na uroczystościach rocznicowych naszej firmy wyrażamy również wdzięczność naszym długoletnim pracownikom za ich lojalność i przywiązanie.

Kreatywność

Dajemy możliwość wprowadzania własnych pomysłów. Dzięki naszemu systemowi zarządzania pomysłami, wszyscy pracownicy mogą zgłaszać swoje propozycje usprawnień.

Praca zespołowa

Posiadając ponad 3 200 pracowników na całym świecie, szczególną wagę przywiązujemy do współpracy i pracy zespołowej. Wzmacniamy je nie tylko poprzez działania międzydziałowe, ale również po pracy, poprzez wspólne wyjazdy i imprezy.

Globalność

Jesteśmy reprezentowani w 50 krajach przez pięć zakładów produkcyjnych i wiele oddziałów handlowych. Dzięki międzynarodowym projektom i naszej globalnej sieci pracownicy od samego początku mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Różnorodność

Różnorodność i odmienność to część naszej codziennej działalności jako firmy globalnej. Cenimy każdego pracownika i szanujemy jego opinie oraz postępowanie bez względu na pochodzenie, wiek i płeć.

Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...