Pracując w Murrelektronik | Murrelektronik
Grupa pracowników Murrelektronik

Murrelektronik
szuka ludzi takich jak Ty

Szukamy

ludzi zaangażowanych,
którzy lubią to, co robią, i którzy chcą coś zmienić i rozwijać się razem z nami.

Oferujemy

szanse na pomyślną przyszłość.
Dla uczniów, studentów i osób rozpoczynających pracę, którzy chcą z nami z powodzeniem kształtować swoją przyszłość.

 

Zapewniamy

miejsce na realizację swoich pomysłów.
Najlepiej pasują do nas profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy i chcą poznawać nowe ścieżki.

 

Przyjdź i spotkaj się z nami

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy i szkoleń.

 

Jako pracodawca

Nasz sukces opiera się przede wszystkim na zaangażowaniu pracowników, innowacyjnych produktach, zorientowaniu na rynek i klienta, efektywnej logistyce i świadomości jakości.

Jesteśmy dumni: z naszej firmy, założonej w 1975 roku w Oppenweiler, która zajmuje dziś czołową pozycję nie tylko w kraju, ale również na arenie międzynarodowej.

W Murrelektronik staramy się ustanawiać trwałe połączenia. Nie tylko w sensie technicznym, ale również w znaczeniu naszych szczególnie bliskich związków z klientami. Z tego powodu, przywiązujemy wagę do satysfakcji i dobrostanu pracowników. Naszym celem jest wspieranie tego poprzez różne usługi i świadczenia.

Murrelektronik jako pracodawca
Zaczynając od

Pierwszego dnia pracy, możecie spodziewać się szerokiego, kompleksowego przyjęcia. Wsparcie ze strony nowych współpracowników i punktów kontaktowych pomaga odnaleźć się w pracy w ciągu pierwszych kilku miesięcy. Stajesz się częścią zespołu od samego początku.

Komunikacja zwrotna

Podczas corocznych rozmów, pracownik i jego bezpośredni przełożony analizują i omawiają możliwości rozwoju, postrzeganie środowiska pracy i stanowiska oraz przyszłe cele pracownika. Uczciwość, przejrzystość i zorientowanie na przyszłość są dla nas w tym przypadku szczególnie ważne.

Rozwój

W Murrelektronik oferujemy różne możliwości rozwoju osobistych i zawodowych umiejętności. Poza wewnętrznymi i zewnętrznymi kursami szkoleniowymi, współpracujemy również wspólnie w zakresie innych działań na rzecz rozwoju personelu w celu promowania perspektyw zawodowych pracowników.

Zdrowie

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas ważne! Dlatego, oprócz corocznego dnia zdrowia organizujemy również różnego rodzaju zebrania informacyjne i imprezy sportowe.

Docenianie

Docenianie naszych pracowników jest częścią naszej kultury korporacyjnej. Z tego powodu, organizujemy coroczne przyjęcia pracownicze, takie jak nasze spotkania letnie i przyjęcia noworoczne. Na uroczystościach rocznicowych naszej firmy, wyrażamy również wdzięczność naszym długoletnim pracownikom za ich lojalność i przywiązanie w formie finansowego "dziękuję".

Kreatywność

Dajemy możliwość wprowadzania własnych pomysłów. Dzięki naszemu systemowi zarządzania pomysłami, wszyscy pracownicy mogą zgłaszać swoje pomysły i propozycje ulepszeń z szansą na wygranie różnych nagród.

Praca zespołowa

Posiadając ponad 3.000 pracowników na całym świecie, współpraca i praca zespołowa są dla nas szczególnie ważne. Wzmacniamy to nie tylko poprzez współpracę międzywydziałową, ale również po pracy poprzez wspólne wyjazdy i imprezy.

Siedziba

Nasza siedziba główna w Oppenweiler ma wiele do zaoferowania. W otoczeniu wiejskim, a jednocześnie centralnie położonym pomiędzy Stuttgartem i Heilbronn, pracownicy znajdują idealne środowisko do wypoczynku i relaksu. Stosunkowo niskie czynsze i zielone krajobrazy są tym, co zapewnia przyjemne środowisko pracy i mieszkania dla pracowników i ich bliskich.

Różnorodność

Różnorodność i odmienność są częścią naszej codziennej działalności jako firmy globalnej. Cenimy każdego pracownika i szanujemy jego opinie i postępowanie bez względu na pochodzenie, wiek i płeć.

Globalność

Jesteśmy reprezentowani w 50 krajach przez pięć zakładów produkcyjnych i wiele oddziałów handlowych. Dzięki międzynarodowym projektom i naszej globalnej sieci pracownicy mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia od samego początku.

Strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Państwu najlepsze wrażenia z korzystania z niej. Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Dowiedz się więcej.

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...