Murrelektronik to synonim jakości - na całym świecie | Murrelektronik
Światowa jakość Murrelektronik

Produkcja
i jakość

Gwarancja jakości

W każdym z naszych zakładów produkcyjnych na całym świecie znajdują się wysokiej jakości linie produkcyjne i procesy. W efecie, Klienci otrzymują produkt w standardzie Murrelektronik bez względu na to, gdzie go kupują. Nasz globalny system zarządzania łańcuchem dostaw zapewnia dostępność produktów w naszych zakładach produkcyjnych i logistycznych – ponad 32 000 m² powierzchni na całym świecie – dzięki czemu Klienci dostają produkty, których potrzebują wtedy, kiedy ich potrzebują.

Produkcja i logistyka

Szczycimy się szybkimi terminami dostaw do naszych klientów. Aby to zapewnić, polegamy na globalnej sieci produkcyjnej z pięcioma lokalizacjami w kluczowych częściach świata. Lokalna produkcja zapewnia dostępność produktów, gdy są one potrzebne. Dowiedz się więcej na temat specjalizacji każdego z obiektów, klikając na lokalizację poniżej.

Centrum kompetencyjne dla systemów magistrali polowych - Oppenweiler, Niemcy

W naszym zakładzie produkcyjnym Oppenweiler, sąsiadującym z Centrum Rozwoju, znajduje się zaawansowana linia produkcyjna systemów magistrali polowych. Procesy produkcyjne są równie nowoczesne jak i gotowe produkty - Industry 4.0, identyfikowalność produktów i procesów oraz produkcja oparta na współpracy człowiek-maszyna obejmuje całe spektrum nowoczesnej automatyzacji w tym zakresie.

Kluczowe produkty: Moduły magistrali polowej dla obszaru IP20 i IP67

Produkcja magistrali polowych

Certyfikat ISO 9001

Centrum kompetencyjne dla złączy - Stollberg, Niemcy

W fabryce Murrelektronik w Górach Erz wszystko koncentruje się na kablach i złączach. W tym miejscu opracowywanych i produkowanych jest ponad 30.000 różnych wersji - w najkrótszym czasie: zgodnie ze skrótowcem MEX (Murrelektronik Express), produkty produkowane są w skróconych seriach z najwyższym priorytetem i są bezpośrednio dostosowywane do potrzeb klienta.

Kluczowe produkty: M8/M12 złącza okrągłe, złącza zaworowe, gniazda, linie zasilające M12 i linie przyłączeniowe silników M23

Zwiedzanie produkcji złączy

Certyfikat ISO 9001

Power Supply Competence Center - Stod, Republika Czeska

Fabryka Stod jest naszą największą pod względem powierzchni. Większość naszych zasilaczy jest produkowana tutaj. Ten obiekt służy również jako nasze centrum rozwoju i projektowania transformatorów.

Kluczowe produkty: Transformatory, zasilacze, MICO, interfejsy, tłumiki, złącza

Zwiedzanie produkcji transformatorów

Certyfikat ISO 9001

Centrum Kompetencyjne - Szanghaj, Chiny

Fabryka w Szanghaju została zaprojektowana i zbudowana w celu skrócenia czasu dostawy dla naszych azjatyckich klientów. Specjalizuje się w produkcji transformatorów spełniających wymagania lokalnego rynku.

Kluczowe produkty: Transformatory, zasilacze, złącza okrągłe M8 i M12 oraz wtyki zaworów

Centrum Kompetencyjne - USA

Ponad 10 000 różnych typów złączy jest opracowywanych i produkowanych na rynek północnoamerykański w naszej fabryce na północ od Atlanty w Gruzji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić lokalny popyt przy krótkich terminach dostaw i skupić się na specyficznych wymaganiach rynku.

Kluczowe produkty: Złącza okrągłe M8 i M12, kable TPE

Centrum Logistyczne - Oppenweiler, Niemcy

Naszym celem jest zapewnienie szybkiej dostawy produktów do naszych klientów na całym świecie. W tym celu, polegamy na globalnej sieci logistycznej z zakładami w Ameryce, Europie i Azji. Globalne zarządzanie łańcuchem dostaw zapewnia sprawne działanie procesów w naszych zakładach logistycznych na całym świecie, umożliwiając krótkie odległości i szybkie terminy dostaw.

Największe centrum logistyczne znajduje się w siedzibie głównej Murrelektronik w Oppenweiler w Niemczech. W pełni zautomatyzowany system magazynowy mieści ponad 45.000 slotów na kontenery i ponad 1.000.000 artykułów z naszych sektorów zasilania, interfejsów, systemów IO i technologii połączeniowych. Dzięki tej bazie możemy zagwarantować naszym klientom na całym świecie możliwie krótkie terminy dostaw.

Centrum testowe - Oppenweiler, Niemcy

Murrelektronik posiada własne centrum testowe i laboratorium EMC w naszej siedzibie głównej w Oppenweiler w Niemczech. Centrum Testowe, dostępne jest zarówno dla produktów własnych, jak i innych firm. Jest to ważny atut i ogromna zaleta w rozwoju nowych produktów. Nasze laboratorium EMC (badania elektromagnetyczne) uzyskało akredytację DAkkS (Deutsch Akkreditierungsstelle GmbH), umożliwiając przeprowadzanie tych i innych badań związanych z bezpieczeństwem elektrycznym, odpornością mediów i nie tylko.

Możliwość testowania i certyfikowania produktów pozwala nam na udzielanie porad na etapie rozwoju, co zmniejsza nakłady podczas projektowania i konstruowania, a jednocześnie przyspiesza wprowadzanie produktów na rynek.

Oppenweiler(DE)
Stollberg(DE)
Stod(CZ)
Shanghai(CHN)
Atlanta(USA)
Centrum logistyczne
Centrum testowe

Nasz cel

Dążymy do realizacji w zakładach założenia "zero błędów". Stale inwestujemy w maszyny, urządzenia i kontrolę jakości, aby doskonalić procesy techniczne.

Nasze wysokiej jakości produkty są wynikiem zaangażowania dostawców, sprawdzonych procesów i środków stałego doskonalenia.

Wszystkie nasze zakłady posiadają certyfikaty DIN ISO i podlegają regularnym audytom.

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...