Zaangażowanie społeczne | Murrelektronik
Murrelektronik działa prospołecznie

Zaangażowanie społeczne

Więzy rodzinne

Jako firma rodzinna, firma Murrelektronik jest świadoma swojej odpowiedzialności nie tylko wobec swoich pracowników, ale także wobec społeczności, w których posiada oddziały i fabryki na całym świecie. Nasze zaangażowanie społeczne opiera się na następujących zasadach:

Murrelektronik...

... jest nastawiony prospołecznie

Poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność korporacyjną. Wspieramy szeroki wachlarz projektów społecznych, które zapewniają pomoc i wsparcie, dając ludziom szansę na ponowne cieszenie się życiem.

... spogląda w przyszłość

Młodzi to nasza przyszłość. Aktywnie promujemy zrównoważony styl życia poprzez wspieranie stażystów/praktykantów, zarówno poprzez działalność sportową, jak i kulturalną.

... jest firmą regionalną i międzynarodową

Nasze fabryki i oddziały są kluczowymi pracodawcami i sponsorami w swoich społecznościach. Aktywnie wspieramy lokalne organizacje i inicjatywy charytatywne.

... jest dynamiczny

Determinacja, ambicja i entuzjazm gwarantują sukces. Wartości te promujemy poprzez projekty szkolne, wolontariat, wydarzenia sportowe i kulturalne.

... jest wiarygodnym partnerem

Koncentrujemy się na projektach długoterminowych. Naszym celem jest zapewnienie klubom, partnerom biznesowym i projektom pewnego stopnia bezpieczeństwa dzięki naszemu wsparciu finansowemu. W ten sposób, promujemy zrównoważony rozwój.

Murrelektronik jest wieloletnim sponsorem:

Casa do Zezinho w Saõ Paulo

Od momentu powstania w latach 90-tych, wspieramy Casa do Zezinho w Saõ Paulo. Dom jest schronieniem dla 1500 brazylijskich dzieci, które w przeciwnym razie skazane byłyby na życie w ubóstwie. Zapewnia dzieciom edukację i pomaga im odkrywać i rozwijać ich umiejętności i potencjał.

HC Oppenweiler/Backnang i TV Oppenweiler 1911 e.V.

Od 1982 roku jesteśmy głównym sponsorem drużyn piłki ręcznej HC Oppenweiler/Backnang i TV Oppenweiler 1911 Tworzą one największy klub sportowy w mieście, w którym mamy swoją siedzibę i odgrywają ważną rolę w życiu mieszkańców, z których wielu jest naszymi pracownikami.

Strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Państwu najlepsze wrażenia z korzystania z niej. Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Dowiedz się więcej.

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...