Zaangażowanie społeczne | Murrelektronik
Zaangażowanie społeczne Murrelektronik

Zaangażowanie społeczne

Więzy rodzinne

Murrelektronik jako firma rodzinna jest świadoma odpowiedzialności nie tylko wobec swoich pracowników, ale także wobec społeczności na całym świecie, gdzie posiada swoje oddziały i fabryki. Nasze zaangażowanie społeczne opiera się na następujących zasadach:

Murrelektronik...

...jest społecznie zaangażowany

Poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność korporacyjną. Wspieramy szeroki wachlarz projektów społecznych, które zapewniają pomoc i wsparcie, dając ludziom szansę na cieszenie się życiem.

...patrzy w przyszłość

Młodzi ludzie to nasza przyszłość. Aktywnie promujemy zrównoważony styl życia poprzez wspieranie stażystów, zarówno poprzez działalność sportową, jak i kulturalną.

...jest lokalny i globalny

Nasze fabryki i oddziały to kluczowi pracodawcy i sponsorzy w swoich społecznościach. Aktywnie wspieramy lokalne organizacje i inicjatywy charytatywne.

...jest dynamiczny

Determinacja, ambicja i entuzjazm gwarantują sukces. Promujemy te wartości poprzez projekty szkolne, wolontariat, wydarzenia sportowe i kulturalne.

...jest wiarygodnym partnerem

Koncentrujemy się na projektach długoterminowych. Naszym celem jest zapewnienie klubom, partnerom biznesowym i projektom pewnego stopnia bezpieczeństwa dzięki naszemu wsparciu finansowemu. W ten sposób promujemy zrównoważony rozwój.

Murrelektronik jest wieloletnim sponsorem:

Casa do Zezinho w Saõ Paulo

Od momentu powstania w latach 90., wspieramy Casa do Zezinho w Saõ Paulo. Dom jest schronieniem dla 1 500 brazylijskich dzieci, które bez niego byłyby skazane na życie w ubóstwie. Zapewnia dzieciom edukację i pomaga im odkrywać oraz rozwijać ich umiejętności i potencjał.

HC Oppenweiler/Backnang i TV Oppenweiler 1911 e.V.

Od 1982 roku jesteśmy głównym sponsorem drużyn piłki ręcznej HC Oppenweiler/Backnang i TV Oppenweiler 1911. Tworzą one największy klub sportowy w mieście, w którym mamy swoją centralę i odgrywają ważną rolę w życiu mieszkańców, z których wielu jest naszymi pracownikami.

Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...