Moduł sieciowy MVK Fusion | Murrelektronik
Murrelektronik MVK Fusion

MVK Fusion

Funkcje MVK Fusion Murrelektronik

Moduł sieciowy MVK Fusion Murrelektronik to szansa na standaryzację procesów modułowych i otwarcie drzwi do strategii jednomodułowej.

Moduł PROFINET/PROFIsafe łączy trzy podstawowe funkcje technologii instalacji:

  • Standardowe, cyfrowe czujniki i elementy wykonawcze
  • Cyfrowe czujniki bezpieczeństwa i elementy wykonawcze
  • IO-Link

To innowacyjne połączenie umożliwia realizację wyjątkowych i przełomowych koncepcji automatyzacji. Instalacja staje się prostsza i szybsza.

MVK Fusion upraszcza skomplikowane konfiguracje - można je wykonać za pomocą narzędzia inżynieryjnego w systemie kontroli bezpieczeństwa. Programiści i elektrycy nie potrzebują już dogłębnej wiedzy na temat narzędzi i instrukcji innych producentów.

MVK Fusion umożliwia zmniejszenie liczby modułów sieciowych na jednostkę. Niektóre aplikacje mogą wymagać tylko jednego modułu. To otwiera nowe możliwości dla wielu aplikacji automatyki!

Murrelektronik MVK Fusion
Murrelektronik I MVK Fusion Maximale
Jeden moduł - olbrzymi zasięg

Tym, co wyróżnia moduł sieciowy MVK Fusion jest jego różnorodność. Łączy trzy podstawowe funkcje: standardowe, cyfrowe czujniki i elementy wykonawcze, cyfrowe czujniki bezpieczeństwa i elementy wykonawcze oraz IO-Link. MVK Fusion upraszcza instalację, minimalizując liczbę wymaganych modułów. 

Murrelektronik I MVK Fusion Maximale
Elastyczność w instalacjach safety

MVK Fusion integruje wszystkie aspekty bezpieczeństwa w jednym module: trzy 2-kanałowe porty wejściowe safety, port wyjściowy z dwoma wyjściami safety oraz port IO-Link klasy B / Class B (bezpieczne wyłączanie). MVK Fusion umożliwia spełnienie wysokich standardów bezpieczeństwa chroniących zarówno człowieka, jak i maszynę.

Murrelektronik I MVK Fusion Safety
Konfiguracja safety za pomocą kilku kliknięć

MVK Fusion znacząco upraszcza konfigurację czujników bezpieczeństwa i elementów wykonawczych: wystarczy wybrać funkcję safety w narzędziu do projektowania systemów sterowania bezpieczeństwem, a konfiguracja odbywa się za pomocą kilku kliknięć myszką, bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania danego producenta.

Murrelektronik I MVK Fusion High
Wysoka wydajność

MVK Fusion doskonale nadaje się do zastosowań wymagających dużej mocy, w których niezawodność jest niezbędna. MVK Fusion jest odpowiedni do zastosowań w aplikacjach Conformance Class C (IRT), urządzeniach współdzielonych oraz klasie odporności na obciążenie sieci Netload Class III.

MVK Fusion Murrelektronik

Szeroki zakres zastosowań i wszechstronna diagnostyka

  • Solidna, metalowa obudowa wyjątkowo odporna na iskry spawalnicze
  • Zintegrowany webserwer
  • Praktyczny przełącznik obrotowy do ustawiania adresów safety
  • Opcjonalny radiator dla skrajnych temperatur
  • Zastosowanie na wysokości do 3 000 metrów (10 000 stóp)
  • Wszechstronna diagnostyka szybko wykrywa błędy
Michael Greiner Murrelektronik

Dzięki naszemu modułowi sieciowemu MVK Fusion kreujemy uproszczoną, modułową koncepcję budowy maszyn i tworzenia procesów dla użytkowników. Umożliwia to realizację przełomowych koncepcji w branży automatyki.

Michael Greiner, Senior Product Manager

Pobierz broszurę

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...