Connectivity Heroes | Murrelektronik

Konektory

Bohaterowie automatyki

W połączonej siecią produkcji nic nie działa bez konektorów. Ich wydajność decyduje o sukcesie cyfryzacji. Świat automatyki jest tak dobry, jak stosowane w nim konektory, które łączą wszystko w całość. Umożliwiają przesyłanie sygnałów, danych i zasilania. Gwarantują bezpieczeństwo, sprawne działanie i bezbłędną instalację.

Dla Murrelektronik konektory to bohaterowie!

Każdy super bohater ma specjalną moc. Connectivity Heroes również. Część z nich dba o dane, część o sygnały lub zasilanie. Nasze konektory to prawdziwi bohaterowie oferujący maksymalną różnorodność i najwyższą jakość. Każdy z nich jest w 100% przetestowany.

 

Connectivity Essentials

W telewizji lub komiksach, jeśli ktoś ma kłopoty, z pomocą przybywa superbohater. A co z codziennością? Co zrobisz, gdy potrzebna będzie pomoc? Sięgnij po Connectivity Essentials. To najbardziej popularne konektory w naszym portfolio – gotowe do działania dzięki szybkiej dostawie. Niezawodność i wysoka jakość Murrelektronik – oto Connectivity Essentials.

Przejdź do sklepu

SYGNAŁY

Oferujemy prefabrykowane konektory M8 i M12 oraz złącza zaworowe z wieloma długościami przewodów. Często zintegrowane są z diodami LED i tłumikami przepięć. Ważnym uzupełnieniem są praktyczne akcesoria, takie jak adaptery, trójniki i klucze dynamometryczne gwarantujące szczelne połączenia.

Przejdź do sklepu internetowego

DANE

Oferujemy konektory sieciowe M8, M12 i RJ45. Niezwykle elastyczne przewody mają pełne ekranowanie 360°, dzięki czemu wpływy elektromagnetycznie nie zakłócają przesyłania danych.

Przejdź do sklepu internetowego

ZASILANIE

Dostarczają zasilanie do maszyn i systemów. Konektory M12 Power są wyjątkowo kompaktowe i wytrzymałe. Konektory MQ15 z systemem szybkiego łączenia umożliwiają szybkie podłączanie silników.

Przejdź do sklepu internetowego

Sprawdzeni
bohaterowie

Przed wysłaniem konektorów do naszych Klientów dokładnie je sprawdzamy. Przeprowadzamy testy elektryczne (w tym test wysokiego napięcia), odwracania przewodów i zwarciowe. Testujemy funkcjonalność i poddajemy końcowej kontroli wizualnej. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci za każdym razem otrzymują konektory najwyższej klasy.

Jesteśmy również w 100% świadomi tego, jak ważna jest jakość przed i podczas procesu produkcji. Począwszy od kontroli przychodzących komponentów, dla której zdefiniowaliśmy liczne procesy testowe, a skończywszy na końcowej inspekcji produkcji, zanim konektory opuszczą nasz magazyn. Wszystko po to, byśmy zarówno my, jak i nasi Klienci mieli pewność, że konektory Murrelektronik działają w 100%! Tylko sprawdzony bohater może dołączyć do Connectivity Heroes.

Umów się na spotkanie

Konektory są dla Ciebie tak samo ważne, jak dla nas? Porozmawiajmy o tym. Wypełnij formularz, aby umówić się na spotkanie.

Proszę wpisać wynik działania matematycznego.
captcha
*Pole obowiązkowe
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...