Redukcja CO2 w wydaniu Murrelektronik | Murrelektronik

21. maja 2024

Redukcja CO2 w wydaniu Murrelektronik

Mając na celu dążenie do wspólnego dobra, jakim jest ochrona naszego środowiska, z ogromną przyjemnością pragniemy oinformować, że dokładamy wszelkich starań w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla (CO2) w naszej firmie. Staramy się nie tylko minimalizować negatywny wpływ na środowisko, ale także prowadzić działalności w sposób, który może służyć jako model odpowiedzialnego biznesu. Przykładem takich rozwiązań jest:

1. Zrównoważone zakupy: Wspieramy dostawców, którzy również podejmują wysiłki na rzecz redukcji emisji CO2 w swoich procesach produkcji i dostaw.
2. Monitorowanie i raportowanie: Regularnie monitorujemy nasze emisje CO2 oraz dokładnie raportujemy postępy w realizacji naszych celów redukcyjnych.
3. Wprowadzanie elektronicznego obiegu dokumentów.
4. Umieszczanie pojemników do segregacji odpadów.
5. Rozpoczęcie współpracy z firmą Posadzimy.pl - Sadzenie drzew jest jedną z najlepszych metod wychwytywania CO2 z atmosfery i kompensacji znaczących ilości gazów cieplarnianych.
6. Użycie energooszczędnego oświetlenia. 
7. Wprowadzanie do naszej oferty rozwiązania, które zastosowane w maszynach przez naszych klientów przyczyniają się do obniżenia emisji CO2. 

Najnowsze wiadomości z naszej firmy

Nieczynne linie telefoniczne 17-18 czerwca 2024 roku

Dowiedz się więcej

ITM Industry Europe

Dowiedz się więcej

#MurrOnTour już w drodze

W połowie maja ruszyliśmy w trasę #MurrOnTour. Wewnątrz, wspólnie z Automatykami Murrelektronik oraz Państwa Opiekunami znajdziecie najpopularniejsze rozwiązania Murrelektronik.  …

Dowiedz się więcej

Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...