Zasilanie na maszynie | Murrelektronik
Murrelektronik Emparro67 Hybrid

Zero cabinet - zasilanie na maszynie!

Wyjmij zasilacz z szafy
i przenieś go na maszynę

Zasilanie na maszynie

Skupiamy się na instalacji zdecentralizowanej. W myśl zasady "zero cabinet" pomagamy naszym Klientom przenieść komponenty z szafy sterowniczej na maszynę. To sprawia, że aplikacje są przejrzyste, przyjazne dla użytkownika i ekonomiczne. 

Zwiększamy przewagę konkurencyjną!

Dotychczas zasilacze do maszyn i aplikacji umieszczane były prawie wyłącznie w szafie sterowniczej. Koniec z tym! W Murrelektronik chcemy Ci pokazać, jak można przenieść zasilanie bezpośrednio na maszynę. Dzięki temu zyskujesz przewagę posiadania zasilacza bezpośrednio przy obciążeniu.

Florian Holzmann, Product Manager, Zasilanie i systemy buforowe

Korzyści są oczywiste: można stosować mniejsze szafy sterownicze lub całkowicie z nich zrezygnować! Przekształcanie napięcia bezpośrednio przy obciążeniu to zmniejszenie strat mocy, kosztów energii oraz oszczędności na okablowaniu. Stopień ochrony IP67 oznacza, że można spełnić wszystkie wymagania stawiane maszynom.

Florian Holzmann, Product Manager, Zasilacze i systemy buforowe
Emparro67 Hybrid

Emparro67 Hybrid

Kolejny poziom zasilania na maszynie

Ten zasilacz posiada wszystkie niesamowite cechy oryginalnego Emparro67 i dodatkowe innowacje: zabezpieczenie obwodu i IO-Link. Tak samo wytrzymały, doatkowo wyposażony w zintegrowany system monitorowania obciążenia obwodów, chroniący aplikacje przed przeciążeniami i wydłużający czas pracy. Urządzenie jest ponadto wyposażone w IO-Link, który oferuje jeszcze więcej funkcji komunikacyjnych i diagnostycznych. 

Emparro67

Emparro67

Oryginalny zasilacz montowany na maszynie

Emparro67 to innowacyjny zasilacz, który można umieścić bezpośrednio na maszynie - jest całkowicie szczelny i posiada stopień ochrony IP67. Zasilacze z rodziny Emparro67 zaprojektowano specjalnie do użytku poza szafą sterowniczą: są odporne na ekstremalne warunki otoczenia i przeznaczone do instalacji bezpośrednio na urządzeniu, obok obciążenia. To umożliwia redukcję strat mocy i zmniejszenie panelu sterowniczego.

Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...