Moduły zasilające On-Machine | Murrelektronik
Emparro67 Hybrid

Zero szaf - moc w maszynie!

Wyjmij zasilacz z szafy i przenieś na maszynę

Zasilanie na maszynie

Skupiamy się na instalacji zdecentralizowanej. Naszym hasłem jest zero szaf - pomagamy naszym klientom przenieść komponenty z szafy sterowniczej do maszyny. Koncepcja ta czyni aplikacje przejrzystymi, przyjaznymi dla użytkownika i ekonomicznymi. 

Zwiększanie przewagi konkurencyjnej!

Do tej pory zasilacze do maszyn i aplikacji znajdowały się prawie wyłącznie w szafie sterowniczej. Ale to koniec już tych czasów! W firmie Murrelektronik chcemy Ci pokazać, jak można przenieść zasilanie na maszynę. Z zasilaniem na maszynie zyskujesz przewagę posiadania zasilania bezpośrednio przy odbiorze.

Florian Holzmann - Product Manager Power supplies and buffer systems

Korzyści są oczywiste: używaj mniejszych szaf sterowniczych lub nie używaj szaf w ogóle! Przekształć napięcie bezpośrednio przy odbiorze w celu zmniejszenia strat mocy, kosztów energii i oszczędności na okablowaniu. Stopień ochrony IP67 jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez maszyny.

Florian Holzmann, kierownik produktu zasilacze i systemy buforowe
Emparro67 Hybrid

Emparro67 Hybrid

Kolejny poziom zasilania maszyny w energię elektryczną

Ten zasilacz posiada wszystkie niesamowite cechy, jak oryginalny Emparro67, ale z dodatkowymi innowacjami, takimi jak zabezpieczenie obwodu i IO-Link. Wciąż tak samo wytrzymały, jak nasz oryginalny zasilacz maszynowy, Emparro67, posiada również zintegrowany system monitorowania obciążenia obwodów, chroniący aplikacje przed przeciążeniami i wydłużający czas pracy. Urządzenie jest również wyposażone w IO-Link, który zapewnia jeszcze więcej funkcji komunikacyjnych i diagnostycznych. 

Emparro67

Emparro67

Oryginalny zasilacz sieciowy na maszynie

Innowacyjny zasilacz Emparro67 jest zasilaczem, który można umieścić bezpośrednio na maszynie, ponieważ jest w pełni zatopiony w żywicy i posiada stopień ochrony IP67. Zasilacze z rodziny Emparro67 są specjalnie zaprojektowane do użytku poza szafą sterowniczą: są odporne na ekstremalne warunki otoczenia i przeznaczone do instalacji bezpośrednio na urządzeniu obok obciążenia. Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu strat mocy, a nawet na zmniejszeniu panelu sterowniczego, ten asortyment zasilaczy jest właściwym rozwiązaniem. 

Strona wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Państwu najlepsze wrażenia z korzystania z niej. Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Dowiedz się więcej.

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...