Doradca Techniczno-Handlowy województwo łódzkie | Murrelektronik

Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy województwo łódzkie

Światowy lider rozwoju, produkcji i dystrybucji rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej poszukuje Doradcy Techniczno-Handlowego na obszar województwa łódzkiego i okolic.

Co oferujemy?

  • pracę w młodym, pełnym pozytywnego nastawienia zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i kompetencji;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport;
  • ubezpieczenie na życie;
  • wysokiej klasy narzędzia do pracy (laptop, iPhone, iPad, samochód służbowy);
  • świadczenia urlopowe.

Jaki zakres zadań mamy dla Ciebie?

  • współpraca z Klientami na powierzonym obszarze;
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy;
  • rozwój powierzonego rynku;
  • doradztwo w zakresie dystrybuowanych produktów;
  • prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb Klientów z wykorzystaniem posiadanych narzędzi;
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji;
  • aktywna współpraca z wszystkimi działami firmy oraz współpracownikami z pozostałych regionów;
  • regularne doskonalenie własnej wiedzy technicznej poprzez samokształcenie oraz uczestnictwo w szkoleniach technicznych organizowanych przez firmę.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • znajomości zagadnień automatyki przemysłowej;
  • umiejętności pracy zespołowej oraz samodzielnej, dobrej organizacji pracy własnej;
  • komunikatywności oraz doświadczenia w pracy z Klientem;
  • prawa jazdy kat. B;
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jak się z nami skontaktować?

Contact person:

Tymon Kaczmarek

Telefon
+48 32 73000 20
+48 605 540 050

Adres
al. Roździeńskiego 188H
40-203 Katowice
Polska

Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...