Murrelektronik

You are here: Murrelektronik – stay connected / Firma / O nas

O nas

Przemyślane rozwiązania z jednej ręki

Murrelektronik to kompleksowy partner systemowy: od szaf sterowniczych poprzez interfejs do aktywnych lub pasywnych zastosowań sieciowych. Szeroka paleta produktów od jednego dostawcy oferuje Państwu przemyślane, „skrojone na miarę” rozwiązania w wielu obszarach automatyki przemysłowej.

Podstawa naszego sukcesu to innowacyjne produkty, wyraźna orientacja na potrzeby rynku i klienta, efektywna logistyka, praca zespołowa, zaangażowanie i troska o jakość.

Nasze założone w 1975 r przedsiębiorstwo zajmuje wiodącą pozycję zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Jesteśmy z tego dumni.

Państwo - nasi klienci, znajdują się stale w centrum uwagi. Wyrazem tej filozofii jest nasze firmowe motto „stay connected”. Podkreśla ono konsekwentną orientację na potrzeby rynku we wszystkich aspektach: linie produktów, wydajność, cena, jakość, logistyka i serwis.

Wysoka kompetencja techniczna połączona z ciągłym poszukiwaniem nowatorskich rozwiązań oraz dużą elastycznością to nasze najważniejsze atuty. Płaska hierarchia, szybkie podejmowanie decyzji oraz zespołowe zarządzanie dopełniają obrazu nowoczesnego, sprawnego i efektywnego przedsiębiorstwa.

Murrelektronik jest firmą mającą ambicje globalne – właśnie dlatego szczególną wagę przywiązujemy do bycia blisko naszych klientów. Ponad tysiąc kompetentnych, solidnych, otwartych na nowe pomysły i wyzwania pracowników na wszystkich kontynentach pozostaje przez cały czas do Państwa dyspozycji.

Oddziały na świecie

Oddziały na świecie

Kontakt jest dla nas bardzo ważny. Na całym świecie znajdą Państwo nasze oddziały i dystrybutorów.

więcej

Nowości

Rozproszone systemy automatyki

gru 03, 2019
Rozproszone systemy automatyki

IO-Link ułatwia instalację

lis 04, 2019
IO-Link stanowi odpowiedź na bardziej wydajne, wszechstronne i przynoszące większe zyski maszyny –...