Inżynieria przyszłości: przetwarzanie informacji | Murrelektronik
Murrelektronik - Information Handling

Inżynieria przyszłości:
Przetwarzanie informacji

Wykorzystaj w pełni możliwości systemu!

Rentowność jest uzależniona jest od dostępności. Maszyny i systemy nie są tutaj wyjątkiem. Muszą pracować jak najlepiej, żeby osiągnąć maksymalne wyniki. Zapewnienie wysokiej niezawodności i możliwości planowania pozwala firmom osiągać najlepsze koszyści ekonomiczne ze swojej produkcji.

Inżynieria przyszłości: Przykład obsługi informacji za pomocą Cube67 Diagnostic Gateway
Inżynieria przyszłości: Przykład obsługi informacji za pomocą Cube67 Diagnostic Gateway
Inżynieria przyszłości: Przykład obsługi informacji za pomocą Cube67 Diagnostic Gateway

Minimalizacja czasu przestoju

Skrócenie czasu przestojów – zarówno planowanych, jak i nieplanowanych – jest absolutnie niezbędne. Zespoły inżynierskie z reguły osiągają ten cel, planując przeglądy konserwacyjne i tworząc system diagnostyczny, co pozwala reagować na niespodziewane awarie maszyn najszybciej, jak to możliwe.

Systemy diagnostyczne obejmują rozszerzoną funkcjonalność oraz użyteczną infrastrukturę danych. Najczęściej wymagane są dla zapewnienia przeglądu statusu maszyn i systemów w czasie rzeczywistym. Nowoczesne maszyny i systemy dostaczają dziś olbrzymią ilość danych diagnostycznych, procesowych i parametrycznych. Rozbudowana technologia czujników umożliwi rejestrację wielu mierzonych wartości. W przyszłości instalacje oparte na przemysłowej sieci Ethernet będą uwzględniały dane diagnostyczne jako część strategii konserwacji prewencyjnej. To pozwoli inżynierom oraz serwisantom reagować natychmiast po wystąpieniu planowanej przerwy serwisowej.

Wyzwanie dla diagnostyki

Odpowiednie dane muszą być dostępne we właściwym czasie, formacie, dla właściwych osób, bez względu na to, gdzie się w danym momencie znajdują.

Krótko mówiąc: przetwarzanie informacji to klucz do zwycięstwa!

Jak to wygląda w praktyce?

Na etapach planowania i uruchomienia często pomija się system aktywnej diagnostyki. W krótkiej perspektywie ważniejsze są inne kwestie, a termin zbliża się nieuchronnie. Wszyscy są zgodni, że funkcje diagnostyczne należy zaprogramować, ale w praktyce często są pomijane, ponieważ trzeba je opracowywać indywidualnie dla każdego węzła sieciowego lub protokołu przemysłowej sieci Ethernet - to jeszcze bardziej komplikuje wdrożenie. Zazwyczaj staje się to jasne w momencie wystąpienia pierwszego błędu, kiedy poszukiwanie jego źródła jest niekończącym się polowaniem.

Dlatego stworzyliśmy Cube67 Diagnostic Gateway - modułowy, elastyczny i nagradzany. Umożliwia łatwe wdrożenie praktycznych systemów diagnostycznych, które są dostępne przez każdą przeglądarkę, niezależnie od systemu sieciowego.

Cube67 Diagnostic Gateway - diagnostyka ułatwiona

System sieciowy Cube oferuje szerokie możliwości diagnostyczne. Nowy Cube67 Diagnostic Gateway umożliwia dostęp do danych poprzez interfejs Ethernet. To rozwiązanie można łatwo wdrożyć, zapewnia jasne instrukcje w przypadku błędu i umożliwia zapewnienie wysokiej dostępności maszyn.

  • Osoby uruchamiające wykorzystują Cube67 Diagnostic Gateway do sprawdzenia topologii i wykrycia newralgicznych punktów na wczesnym etapie.
  • Personel serwisowy stosuje Cube67 Diagnostic Gateway do szybkiej identyfikacji i eliminacji problemów. Co więcej, system jest idealnym rozwiązaniem do testów instalacji maszyn. Stała integracja umożliwia ponadto elektrykom zdalny dostęp do sieci.
  • Operator stosuje Cube67 Diagnostic Gateway, aby umożliwić sobie szybką reakcję na występujące błędy. W najlepszym razie instrukcje do rozwiązania problemu są już zaimplementowane, więc instalator może dostarczyć części zamienne dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne.

Pobierz Białą Księgę

Wystarczy wypełnić formularz, aby uzyskasz dostęp do obszaru pobierania.

Proszę wpisać wynik działania matematycznego.
captcha
*Pole obowiązkowe
Witamy
Zawsze dostępni!
Interesują nas wasze pytania...