Murrelektronik

Nowości produktowe

paź 07, 2019

Uniwersalny System Szybkozłączy

Każda osoba poświęcająca wiele czasu na instalowanie konektorów M12 musi zadawać sobie pytanie, czy istnieje uniwersalny system szybkozłączy, który odporny będzie na wszelkiego rodzaju naprężenia i odkształcenia.  Nadszedł czas, w którym odpowiedź na to pytanie będzie brzmieć „Tak!”

M12 Push-Pull jest standardowym systemem, który umożliwia podłączenie konektorów w rekordowym czasie. Czołowi producenci złączy współpracowali w celu wprowadzenia na rynek najwyższej jakości znormalizowanego produktu. 

Łączenie odbywa się za pomocą systemu Push-Pull. Technik może podłączać złącza bardzo szybko oraz bez użycia narzędzi, ponieważ każdy przewód posiada identyczny rodzaj złącza. System odróżnia się zasadniczo od tradycyjnego systemu M12 ponieważ zastosowanie M12 Push-Pull skraca czas instalacji o około 80 procent. Wtyczki męskie w technologii połączeń Push-Pull oferują liczne korzyści, sprawdzając się szczególnie w instalacjach, w których ograniczona jest przestrzeń zabudowy.

Czy zapewnienie bezpieczeństwa procesu montażu niesie ze sobą ryzyko ograniczenia jego prędkości? Jednoznaczna odpowiedź brzmi: nie!Dzięki M12 Push-Pull złącza męskie i żeńskie blokują się w regularnym kształcie w ramie montażowej, a po podłączeniu i zablokowaniu każde połączenie zachowuje szczelność przy stopniu ochrony IP67. Informacja zwrotna o tym że komplet przyłączeniowy jest prawidłowo zamontowany przekazywana jest technikowi w formie akustycznej i dotykowej.

Nasza prognoza: nowy standard M12 Push-Pull uruchomi trend wzrostowy na rynku złączy M12, czyniąc je pierwszym wyborem dla wielu dodatkowych zastosowań! To początek historii sukcesu kompletów przyłączeniowych M12 Push-Pull.