Murrelektronik

Nowości produktowe

lut 05, 2019

Złącza wtykowe zasilania: Dziecinnie łatwe podłączanie silników

Ze złączami wtykowymi zasilania firmy Murrelektronik podłączanie silników jest dziecinnie łatwe.

Dziecinnie łatwe podłączanie silników

M23

MQ15-X-Power

  • Złącze M12 Power to najbardziej kompaktowe i najskuteczniejsze złącze wtykowe M12.
  • Nowa standardowa technika przyłączeniowa złącza MQ15-X-Power umożliwia szczególnie sprawny montaż.
  • Złącze wtykowe M23 Murrelektronik jest dobrze znanym standardowym rozwiązaniem w zakresie podłączania siłowników.

Doskonałe połączenie, szczelność i odporność na media to podstawowe wymagania stawiane wszystkim rodzajom złączy wtykowych. W zakresie techniki przyłączeniowej silników wymagane są specjalne właściwości: duże przekroje przyłączowe, duża wydajność w możliwie małych konstrukcjach i - co najważniejsze - zintegrowane zabezpieczenie antywibracyjne, które zapewnia pewne zamocowanie złącza również przy najsilniejszych wibracjach. Bez dociągania. Praktyczny klucz płaski ułatwia montaż w połączeniu z odpowiednim kluczem dynamometrycznym.

Murrelektronik oferuje kable zasilające do różnych zastosowań i typów silników, które spełniają te wymagania - i to w wielu wariantach, nawet w małych seriach i z kablami przyłączeniowymi, które są precyzyjnie przycięte na długość do konkretnych wymagań.

Czy wiedzieliście, że ..?

Kable Murrelektronik to synonim pierwszorzędnej i sprawdzonej jakości. Know-how w zakresie kabli elektroenergetycznych opiera się na wieloletnim doświadczeniu w produkcji złączy M8 i M12 dla połączeń czujnik - siłownik.