Murrelektronik

Nowości produktowe

sie 14, 2019

Modlink MSDD

Interfejs Panelu Modlink MSDD: Ponad 100 000 możliwości kombinacji

 Interfejsy panelu czołowego Murrelektronik Modlink MSDD zapewniają wygodny dostęp do sterowania, w przypadku, kiedy zachodzi potrzeba wykonania diagnostyki lub czynności serwisowych. Ich wielką zaletą jest to, że pozwalają Państwu na prace przy zamkniętej szafie sterowniczej, tak że elementy wewnątrz działają zgodnie z określoną klasą ochrony. Daje to pewność, że w każdej sytuacji przestrzegane są przepisy bezpieczeństwa w zakresie obsługi instalacji elektrycznych.

 Modlink MSDD jest systemem modularnym opartym o typowe ramki (pojedyncze lub podwójne) z wieloma różnymi modułami. Taka różnorodność pozwala na stworzenie ponad 100 000 możliwości kombinacji. Ponieważ wymiary montażowe są takie same dla wszystkich interfejsów, ułatwia to prace inżynierom-projektantom, a przedsiębiorstwa produkujące na eksport mają możliwość szybkiego dostosowania do specyficznych dla danego kraju wymogów. Nie ma potrzeby wykonywania zmian obudowy. Instaluje się po prostu właściwe dla danego kraju moduły. Modlink MSDD jest wypróbowanym i sprawdzonym rozwiązaniem, doskonale zaprojektowanym w najmniejszych szczegółach.

 Moduły w jednej ramce są kompaktowym rozwiązaniem i zapewniają miejsce zarówno na gniazdo zasilające, jak i złącze danych. Kluczowym elementem jest tu blaszka ekranująca stosowana w celu poprawy ochrony EMC, zapobiegając zakłóceniom i redukując negatywny wpływ pola elektromagnetycznego na jakość danych, co jest niezwykle istotne dla bezpiecznej łączności.

Praktyczna wskazówka:

 Murrelektronik oferuje wiele kombinacji ramek i modułów, które zostały skonfigurowane jako zestawy. Można je zamawiać podając jeden numer części, co pozwala skrócić prace administracyjne i zaoszczędzić czas.

Bastian Baier, Senior Product Manager Interface