Murrelektronik

Nowości firmy

kwi 16, 2018

Automation meets Innovation - Murrelektronik na Hannover Messe 2018

„Hannover Messe” należy do najważniejszych targów branżowych na świecie. Podobnie, jak w ubiegłym roku, Murrelektronik zaprasza na przygotowane w jego ramach stoisko, na którym prezentowane będą innowacyjne rozwiązania i produkty, które ułatwiają życie ich użytkownikom. Spotkaniom towarzyszyć będzie aromat najlepszej kawy.

Hannover Messe

Murrelektronik: Automation meets Innovation

Od 23. do 27. kwietnia Murrelektronik zaprasza na stoisko D27 w hali 9. W tym roku w centrum zainteresowania stawiamy kwestie związane z tematem „Automation meets Innovation – innowacja jako siła napędowa”, w szczególności:

  • Murrelektronik to ekspert w zakresie techniki instalacji – oferuje producentom maszyn i systemów przemysłowych właściwe rozwiązania umożliwiające łączenie punktów IO ze sterownikami. Kładzie nacisk na opłacalność: krótki czas uruchomienia, najwyższy poziom obsługi, niski koszt całkowity. Ścisła współpraca doradców Murrelektronik z inżynierami pracującymi bezpośrednio przy maszynach umożliwia opracowanie najlepszej koncepcji instalacji.
  • Coraz większego znaczenia w łączeniu maszyn nabiera technologia sieciowa. Wzrasta więc zapotrzebowanie na rozwiązania oparte na sieci Ethernet. Jednym z nich jest przejście z protokołu Profibus na Profinet umożliwiające wdrożenie elastycznej topologii gwiazdy. W związku z tym Murrelektronik oferuje wydajne switche i szeroką ofertę konektorów.
  • Rozwiązania IO-Link upraszczają parametryzowanie czujników i elementów wykonawczych. Murrelektronik idzie o krok dalej oferując technologię IODD-on-Board. Dzięki modułom MVK Metal oraz Impact67, dane z urządzeń IO-Link przechowywane są w pliku GSDML, co znacznie usprawnia proces integracji.
  • Kluczowym elementem Przemysłu 4.0 jest transparentność. Murrelektronik oferuje rozwiązania umożliwiające przesył danych pomiędzy interfejsami, na przykład OPCUA dla szerokiej gamy aplikacji oraz systemów takich jak SAP czy E-Plan. Taki zasób danych można wykorzystać do zwiększenia wydajności lub zmniejszenia ryzyka wystąpienia przestoju.
  • Murrelektronik oferuje koncepcje systemów zasilania. Portfolio transformatorów, filtrów, zasilaczy, modułów buforowych i redundantnych, jak również urządzeń do monitorowania prądu jest doskonale opracowane. To gwarantuje niezawodne zasilanie nie tylko poprzez szafę sterowniczą, ale także bezpośrednio na maszynie.
  • Podstawowym wymogiem technologii automatyki jest bezpieczeństwo. Murrelektronik skupia się na zapewnieniu optymalnej ochrony ludzi i maszyn, oferując skuteczne rozwiązania w tym zakresie. Pasywna technologia safety oparta jest na sprawdzonych zasadach, a najwyższe standardy można osiągnąć stosując rozwiązania aktywnej technologii safety.

Pobierz zaproszenie na Hannover Messe 2018